Elektryzujące dachówki Tegosolar od firmy Tegola

Tematyka: Blog

Do produkcji dachówek solarnych wykorzystano technologię i materiały używane do budowy satelitów. Zastosowanie krzemu amorficznego sprawia, że ich wydajność jest nawet o 20% większa niż tradycyjnych baterii słonecznych, do budowy których używa się krzemu krystalicznego.

Powłokę wykonano nie ze szkła, lecz z niezwykle śliskiej i gładkiej warstwy z tworzywa – tefzalu. Jej specyficzna budowa skutecznie zapobiega osadzaniu się brudu, co zapewnia im najwyższą wydajność.

Dachówki Tegosolar łatwo się montuje i można je łączyć z innymi pokryciami bitumicznymi firmy TEGOLA. Są w pełni zintegrowane z pokryciem dachowym. W zależności od potrzeb dachówki
solarne Tegosolar mogą pokrywać całość lub tylko część zapotrzebowania gospodarstwa domowego na energię elektryczną. Pozwalają zmniejszyć lub całkiem wyeliminować rachunki za elektryczność.

Informacja z serwisu: http://www.pompy-kolektory.pl/

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa