Kompletny zestaw solarny

Tematyka: Ogrzewanie

Kompletny zestaw solarny z dwoma kolektorami Vitosol 100-F zawiera również biwalentny 300-litrowy zbiornik ciepłej wody użytkowej oraz zestaw montażowy z regulatorem i kompletną stacją pompową Solar Divicon. Tak skonfigurowana instalacja solarna może nawet w 60% pokryć za-potrzebowanie na ciepło do podgrzewania wody użytkowej w ciągu roku, a w miesiącach letnich można podgrzewać wodę użytkową, korzystając wyłącznie ze słońca. Nowy zestaw kolektorów słonecznych Viessmann to inwestycja, która będzie przynosić stale rosnące zyski przez 20 lat i dłużej. Prosty okres zwrotu nowej instalacji solarnej wyniesie w zależności od podstawowego źródła ciepła od pięciu i pół do ośmiu i pół roku.
Wybierając zestaw, można nie tylko zaoszczędzić pieniądze i energię, ale także przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego przed nadmierną emisją C02.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa