Narzędzie do cięcia płytek ceramicznych marki NEO

Tematyka: Blog

Narzędzie do cięcia płytek ceramicznych marki NEO ma pojedynczą prowadnicę wykonaną z trwałego i sztywnego płaskownika oraz precyzyjny nóż tnący, który umożliwia uzyskanie na szkliwie idealnie prostej linii cięcia.

W efekcie w miejscu pęknięcia płytki pozostaje równa krawędź, która nawet bez szlifowania dobrze prezentuje się przy fudze.

Ostrze dokładnie tnie również grube płytki, a umieszczona na łożyskach rolkowych głowica gładko i stabilnie ślizga się po prowadnicy, zwiększając komfort pracy.

Urządzenie jest osadzone na mocnej metalowej podstawie, która utrzymuje je na miejscu.

Umieszczony w podstawie amortyzowany blat pod wpływem nacisku lekko się ugina, umożliwiając równe przełamanie płytki wzdłuż linii cięcia. Maszynka jest dostępna w trzech wielkościach: 50, 60 i 80 cm do największych płytek.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa