Ocieplenie na ociepleniu – mocowanie mechaniczne

Tematyka: Blog

W ostatnim czasie na rynku budowlanym coraz częściej pojawiają się pytania związane z szeroko rozumianą renowacją istniejących ociepleń fasad. Z pozoru wydaje się to prostym zagadnieniem, jednakże po głębszej analizie okazuje się złożonym problemem i wymaga niejednokrotnie dużej wiedzy nt. systemów ETICS.

Ocieplenia istniejących termoizolacji w ostatnim czasie stały się przewodnim tematem wielu spotkań i dyskusji branży ETICS. Kluczowym elementem renowacji istniejących ociepleń jest uświadomienie użytkownikowi i inwestorowi rangi podejmowanych działań. Należy zdać sobie sprawę, że ocieplenie istniejącej izolacji budynku powinno wyeliminować lub znacząco ograniczyć niedoskonałości pierwotnych realizacji, a w końcowym efekcie zapewnić pozbawioną defektów, prawidłową izolację ścian. W tym przypadku istotna jest ocena techniczna istniejącego stanu ocieplenia, w tym mocowania termoizolacji za pomocą łączników mechanicznych.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa