Słoneczny hit – System SolarHit

Tematyka: Blog

System SolarHit pozwala korzystać z darmowej energii słonecznej przez cały rok, znacznie obniżając koszty przygotowywania c.w.u.
Doskonała konstrukcja próżniowych rur solarnych zapewnia pochłanianie ponad 95% energii słonecznej oraz potwierdzoną w Szwajcarii efektywność energetyczną na poziomie wyższym niż 525 kWh/m2. Zestaw może by montowany na dachu stromym, płaskim, na pionowej ścianie lub na ziemi na dodatkowej konstrukcji, czyli niemal w każdych warunkach.

Do produkcji zestawu wykorzystano najwyższej jakości materiały – stal nierdzewną, miedź oraz aluminium – dzięki czemu jest odporny na korozję. Wysokiej jakości borowokrzemowe szkło hartowane zapewnia długą żywotność rur oraz dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Konstrukcja kolektora umożliwia wymianę rur próżniowych bez potrzeby demontowania panelu i opróżniania instalacji z płynu solarnego. Dodatkowym atutem zestawów SolarHit jest możliwość ich rozbudowy przez dołączanie kolejnych modułów. Dzięki temu są w stanie przygotować dostateczną ilość ciepłej wody użytkowej także w przypadku zwiększenia się zapotrzebowania na nią.

Zestaw SolarHit zawiera próżniowy rurowy panel słoneczny, centralę solarną wraz z kompletnym sterowaniem, grupą pompową, grupą bezpieczeństwa, grupą regulacyjną oraz naczynie wzbiorcze, odpowietrznik solarny i inne elementy umożliwiające jego zmontowanie. Dodatkowo może być wyposażony w elastyczne nierdzewne rury z izolacją kauczukową do połączenia centrali solarnej z panelem słonecznym oraz płyn solarny.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa