Stihlowe myjki

Tematyka: Dom

Elektryczne myjki wysokociśnieniowe Stihl RE 108, RE 118 i RE 128 Plus mają silniki o mocy odpowiednio 1,7; 2,1 i 2,3 kW co zapewnia im ciśnienie robocze od 10 do 110, 125 i 135 barów i przepływ wody na poziomie 440 i 500 l na godzinę. Są wyposażone w dwie dysze – płaską z regulacją ciśnienia wody i rotacyjną usuwającą silne zabrudzenia. Wąż wysokociśnieniowy ma długość 8 m (w myjce RE 128 Plus 9 m) i stalowy oplot (z wyjątkiem modelu RE 108). Pompa z tłokami ze stali nierdzewnej i aluminiową głowicą nie wymaga obsługi, bo jest fabrycznie wypełniona olejem. Urządzenie ma wiele wygodnych rozwiązań: aluminiowy uchwyt teleskopowy ułatwiający ma-newrowanie, a po
skończeniu pracy przechowywanie myjek, uchwyt transportowy, schowek na dysze, uchwyty do zamocowania pojemnie ków na środek czyszczący, szczotkę, wąż ciśnieniowy i kabel zasila-jący. Myjka RE 128 Plus ma też bęben na wąż. Szybką i wygodną wymianę dysz i akcesoriów umożliwia system złączek zatrzaskowych, a złącze obrotowe zapobiega skręcaniu węża podczas pracy. Urządzenia ważą od 15 do 17 kg.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa