System ociepleń StoTherm Classic 8 Jouli

Tematyka: Blog

Wytrzymałość mechaniczna systemu ociepleń StoTherm Classic, potwierdzona testami, wynosi dla wykonania standardowego 8 Jouli i jest już kilkakrotnie wyższa od wytrzymałości systemów dostępnych na rynku.

Dzięki doskonałym parametrom komponentów systemu wystarczy dodatkowy 1 mm grubości zaprawy zbrojącej StoArmierungsputz wytrzymałość mechaniczna zwiększyła się do 11-12 Jouli. Przy zastosowaniu dodatkowej warstwy standardowej siatki zbrojącej Glasfasergewebe i pancernej siatki zbrojącej system jest odporny na uderzenie z siłą 26 Jouli.

Tak wytrzymały system chroni przed powstawaniem na powierzchni elewacji rys i spękań ze StoTherm Classic nawet przy odkształceniach podłoża dochodzących do 3, 5%; „toleruje” w znacznym stopniu nieprzewidziane naprężenia dynamiczne w konstrukcji budynku oraz niektóre błędy wykonawstwa; zmniejsza ryzyko korozji biologicznej. Jest szczególnie przydatny w strefie przyziemia i cokołów, na elewacjach będących w sąsiedztwie ciągów pieszych i jezdnych obciążonych dużym ruchem.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa