Wkład kominkowy Mila

Tematyka: Blog

Wkład kominkowy Mila to nowość w ofercie firmy Kratki Marek Bal. Palenisko z fasada poziomą stworzone jest ze stali kotłowej, w środku wyłożone płytami wermikulitowymi, co gwarantuje dodatkową kumulację ciepła.

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi i obszernej szybie, Mila bardzo ładnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy wystroju wnętrz. Ze względu na swój podłużny poziomy układ wkład idealnie prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach.

Kominek posiada szyber, system czystej szyby, doprowadzenie powietrza z zewnątrz oraz nowoczesną rączkę, która pozwala na bardzo wygodne zamykanie drzwiczek kominka. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania w nim systemu glass.

Nominalna moc paleniska 16 kW, wkład może ogrzać nawet do 160 m kw. Mila posiada jednoskrzydłowe, lewostronne drzwiczki o wymiarach 431×910 mm. Kominek przystosowany jest do palenia drewnem lub brykietem z węgla brunatnego.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa