Wkręty do drewna RawlPlug typu DS

Tematyka: Blog

Wkręty do drewna RawlPlug typu DS są pokryte organiczną powłoką stanowiącą zabezpieczenie antykorozyjne, które sprawdza się nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Specjalny frez wiercący oraz grubozwojowy gwint do drewna ułatwia wkręcanie i skraca czas trwania prac. Specjalna budowa łba umożliwiająca licowanie go z podłożem sprawia, że główka wkręta nie wystaje ponad powierzchnię
przykręcanego elementu. Dzięki temu unika się zahaczenia czy zranienia o wystającą część.

Wkręty mogą być używane zarówno do prac wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – do mocowania drewnianych elewacji, desek tarasowych, altan czy obrzeży basenów. Elementy o średnicy 4 mm mają długość 50 lub 60 mm, a te o średnicy 5 mm długość 50, 60 lub 80 mm. Poręczne opakowanie z rączką zawiera od 200 do 500 sztuk.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa