Magma – seria barwionych w masie, szkliwionych płytek gresowych

Tematyka: Blog

Magma to seria barwionych w masie, szkliwionych płytek gresowych o wyraźnie zaznaczonej strukturze, która przy odpowiednim oświetleniu zapewnia oryginalny efekt wizualny.

Płytki są praktycznie nienasiąkliwe, bardzo twarde, odporne na ścieranie i plamienie. Nadają się na ściany oraz podłogi wewnątrz i na zewnątrz domu.

Seria składa się z trzech typów elementów: kwadratowych o boku 30 lub 60 cm oraz prostokątnych o szerokości 30 cm i długości 60 cm, wszystkie o powierzchni naturalnej albo półpolerowanej.

Dzięki procesowi rektyfikacji płytki mają równe krawędzie, więc można je układać również w systemie bezspoinowym. Dostępność dekoracji w postaci listew, mozaiki i wstawek ze szkła bądź z aluminium pozwala tworzyć dowolne kombinacje i wzory.

Kirbud.pl to firma prężnie działająca w branży budowlanej. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, czy zakupie mieszkania zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu. Przedstawiamy nowoczesne materiały budowlane, udzielamy wskazówek i porad dotyczących budownictwa. Na łamach naszego serwisu odnajdą Państwo również wiele informacji o produktach do budowy i materiałach wykończeniowych.
Copyright kirbud.pl - Budownictwo Warszawa